Postav si vlastní 3D tiskárnu Voron

Postav si vlastní 3D tiskárnu Voron pod vedením zkušeného lektora

Jsi fanouškem 3D tisku a láká tě myšlenka postavit si vlastní tiskárnu Voron od základů? Pak je tu pro tebe skvělá příležitost - třídenní kurz Voron Masterclass pod mým vedením.

Co je Voron Masterclass?

Voron Masterclass je intenzivní třídenní kurz, během kterého si postavíš svou vlastní 3D tiskárnu Voron. Jedná se o špičkovou tiskárnu s otevřeným zdrojovým kódem, která ti poskytne vynikající kvalitu tisku a široké možnosti upgradu.

Kurz je vhodný pro každého nadšence do 3D tisku, který chce proniknout do tajů stavby tiskárny Voron. Ať už jsi začátečník nebo zkušený tiskař, na kurzu si přijdeš na své.

Proč se zúčastnit?

  • Postavíš si vlastní špičkovou 3D tiskárnu Voron během tří dnů
  • Získáš cenné zkušenosti a znalosti o stavbě a provozu tiskárny
  • Dostaneš se do komunity nadšenců do 3D tisku
  • Odneseš si domů plně funkční tiskárnu
  • Získáš přístup k dalším materiálům a podpoře po kurzu

O lektorovi

Kurz vedu já, Pavel Tajduš, zkušený odborník na 3D tisk a majitel eshopu Hotend.cz. 3D tisku se intenzivně věnuji od roku 2018 a od té doby jsem postavil nespočet tiskáren Voron. Své znalosti a zkušenosti předávám na svém YouTube kanálu, kde pravidelně streamuji stavby tiskáren a další témata z oblasti 3D tisku.

Kromě toho pořádám kurzy 3D tisku, píšu články a provozuji eshop s komponenty pro 3D tisk. 3D tisk je mou vášní a rád se o ni dělím s ostatními nadšenci.

Co říkají účastníci mých kurzů?

"Kurz byl pro mě jako nováčka v 3D tisku plný novinek a překvapení, co vše se s tím dá dělat. Pavel je v tom, co dělá, výborný."
- Jan N.

"S kurzem jsem byl plně, opakuji plně, spokojen. Naprosto nelituji, že jsem se ho zúčastnil."
- Petr S.

Jak se přihlásit?

Pokud tě kurz zaujal, neváhej navštívit stránky Voron Masterclass, kde najdeš více informací a možnost přihlášení. Těším se na tebe na kurzu!