Služby

Žádná položka

Postav si vlastní 3D tiskárnu Voron

Voron Masterclass je třídenní kurz stavby vlastní 3D tiskárny Voron pod vedením zkušeného lektora Pavla Tajduše. Účastníci kurzu získají cenné zkušenosti a odnesou si domů plně funkční tiskárnu s profesionálním nastavením. Kurz je vhodný pro všechny nadšence 3D tisku, kteří chtějí proniknout do tajů stavby tiskárny Voron.


3D tiskové řešení na míru pro vaši organizaci

Nabízíme komplexní řešení pro zavedení nebo optimalizaci 3D tisku ve firmách, školách, neziskových organizacích a dalších institucích. Pomůžeme vám s výběrem nejvhodnější technologie a tiskáren přesně podle vašich potřeb, ať už jste začátečníci nebo pokročilí uživatelé. Zajistíme dodávku, instalaci a zprovoznění tiskáren, včetně důkladného proškolení obsluhy ve vlastní školící místnosti nebo u vás. Postaráme se také o pravidelný servis, údržbu a technickou podporu, abychom společně vytěžili z 3D tisku ve vaší organizaci maximum. Kontaktujte nás pro nezávaznou konzultaci a objevte možnosti, jak může 3D tisk pomoci právě vám.


3D tisk na zakázku

Nabízíme profesionální 3D tisk na zakázku pro firmy, organizace i jednotlivce. Využijte mé letité zkušenosti a strojový park pro tisk kvalitních dílů a prototypů z různých materiálů, včetně odolných plastů, bez nutnosti investovat do vlastní 3D tiskárny. Služba je vhodná pro každého, kdo potřebuje rychle vyrobit specifické díly, prototypy nebo náhradní součásti. Jako aktivní člen komunity 3D tisku se rád podělím o své znalosti a poskytnu osobní konzultace. Stačí nám poslat 3D modely nebo popsat vaši představu a společně vybereme vhodný materiál a nastavení tisku. Hotové výtisky vám zašleme nebo si je můžete vyzvednout osobně. Kontaktujte nás pro více informací nebo s žádostí o 3D tisk na zakázku.