3D tiskové řešení na míru pro vaši organizaci

Uvažujete o zavedení 3D tisku do vaší firmy, školy, neziskové organizace či jiné instituce, ale nejste si jistí, jaká technologie a jaké tiskárny jsou pro vás nejvhodnější? Nebo už 3D tiskárny máte, ale nejste spokojeni s jejich výkonem či spolehlivostí? Nechte si poradit od odborníka s dlouholetými zkušenostmi v oboru 3D tisku.

Jsem Pavel Tajduš, majitel eshopu Hotend.cz a nadšenec do 3D tisku. Za roky praxe mi prošly rukama desítky různých 3D tiskáren od různých výrobců a díky orientaci na trhu dokážu vybrat optimální řešení přesně pro vaše potřeby a rozpočet, ať už jste firma, škola, nezisková organizace či jiná instituce.

Ačkoliv jsem známý především díky 3D tiskárnám Voron, které jsou skvělé pro pokročilé uživatele, spolupracuji s širokou škálou výrobců a dodavatelů 3D tiskáren. Dokážu tak najít ideální variantu i pro začátečníky a méně technicky zdatné uživatele.

Konzultace pro výběr optimální 3D tiskárny

Každá organizace má jiné požadavky na 3D tisk, ať už jde o velikost a množství tištěných objektů, použité materiály, přesnost a rychlost tisku nebo spolehlivost provozu. Na základě důkladné analýzy vašich potřeb a priorit vám doporučím nejvhodnější 3D tiskovou technologii a konkrétní modely tiskáren, které pro vás budou ideální.

Pro firmy poskytnu i obchodní poradenství - spočítáme návratnost investice do 3D tisku a zhodnotíme všechny přínosy, které vám 3D tisk může přinést. Ať už jde o úsporu nákladů, zkrácení času vývoje, customizaci produktů nebo třeba tisk náhradních dílů přímo u vás ve firmě.

Pro školy a vzdělávací instituce nabízím konzultace, jak nejlépe začlenit 3D tisk do výuky a využít jej pro různé předměty a projekty. Poradím vám s výběrem vhodných tiskáren i softwarového vybavení pro vaše učebny.

Dodávka, zprovoznění a proškolení obsluhy 3D tiskáren

Pokud se rozhodnete pro pořízení 3D tiskáren, postarám se o vše potřebné - od výběru konkrétní konfigurace, přes dodání tiskáren a příslušenství až po instalaci a oživení přímo u vás.

Vaše pracovníky, studenty či členy organizace, kteří budou s 3D tiskárnami pracovat, důkladně proškolím. Díky mým kurzům 3D tisku a vlastní školící místnosti dokážu předat všechny potřebné znalosti pro obsluhu tiskáren a řešení běžných problémů. Nastavím také optimální tiskové profily přímo na míru vašim aplikacím, aby tiskárny podávaly perfektní výkon.

V případě větších 3D tiskových farem vám pomohu i s jejich efektivním rozmístěním, nastavením workflow a řízením provozu.

Servis a technická podpora

Pořízením 3D tiskáren naše spolupráce nekončí. I nadále vám budu k dispozici pro technickou podporu a servis vašich tiskáren. Zajistím pravidelnou údržbu a kalibraci tiskáren, aby tiskly stále v perfektní kvalitě. V případě jakýchkoliv problémů jsem připraven vám poradit po telefonu, vzdáleně se připojit nebo dorazit osobně a vše vyřešit.

Samozřejmostí jsou i průběžné konzultace pro další optimalizaci využití 3D tisku ve vaší organizaci, abychom společně vytěžili z této technologie maximum.

Kontaktujte mě a domluvme si nezávaznou konzultaci

Zaujala vás nabídka mých služeb a chcete se dozvědět více? Kontaktujte mě a domluvíme si nezávaznou úvodní konzultaci, kde probereme vaše potřeby a možnosti, jak vám mohu pomoci, ať už jste firma, škola, nezisková organizace či jiná instituce.

Těším se na spolupráci!
Pavel Tajduš
Hotend.cz