Bezpečné platby

Používáme moderní a bezpečnou platební bránu Comgate s mnoha možnostmi plateb, včetně Goole Pay a Apple Pay.

Rádi vám poradíme

Pokud si nevíte rady s výběrem na našem eshopu, rádi vám pomůžeme.

Nepřehlédněte!

Vítej v e-shopu Hotend!

Hotend.cz není tak úplně běžný eshop s 3D tiskem. Vzešel z potřeby lepší evidence objednávek na Voron merchendising, a během krátké doby se posunul o velký kus až do podoby v jaké jej vidíš dnes. 3D tiskem žijeme jak na firmě, tak i v soukromí.

Neprodáváme každou blbost, jen proto že je na tom marže. Soustředíme se na věci a materiály, které sami používáme. Pokud se nám něco osvědčí, zařadíme to do eshopu. Tištěné sady tiskneme na Voronech, které jsme si sami postavili. Proto víme co prodáváme a dokážeme ti poradit.

Naši partneři

3D tiskárna Voron pro firmy - kdy dává smysl a kdy ne

Pokud zvažujete nákup 3D tiskárny Voron pro vaši firmu, je důležité zvážit několik faktorů. 3D tiskárna Voron nabízí variabilitu komponent, snadnou servisovatelnost díky velké komunitě a dobrý poměr ceny a výkonu. Na druhou stranu se dodává jako stavebnice bez certifikací a vyžaduje proškolenou obsluhu nebo interního specialistu na 3D tisk. Hodí se tedy spíše pro menší a střední firmy s proškolenou obsluhou 3D tiskáren. Pro velké firmy vyžadující certifikovaný plug-and-play produkt nemusí být vhodnou volbou. Pokud si nejste jisti, zda je 3D tiskárna Voron správná volba pro vaši firmu, neváhejte nás kontaktovat pro individuální konzultaci.


3D tiskové řešení na míru pro vaši organizaci

Nabízíme komplexní řešení pro zavedení nebo optimalizaci 3D tisku ve firmách, školách, neziskových organizacích a dalších institucích. Pomůžeme vám s výběrem nejvhodnější technologie a tiskáren přesně podle vašich potřeb, ať už jste začátečníci nebo pokročilí uživatelé. Zajistíme dodávku, instalaci a zprovoznění tiskáren, včetně důkladného proškolení obsluhy ve vlastní školící místnosti nebo u vás. Postaráme se také o pravidelný servis, údržbu a technickou podporu, abychom společně vytěžili z 3D tisku ve vaší organizaci maximum. Kontaktujte nás pro nezávaznou konzultaci a objevte možnosti, jak může 3D tisk pomoci právě vám.


3D tisk na zakázku

Nabízíme profesionální 3D tisk na zakázku pro firmy, organizace i jednotlivce. Využijte mé letité zkušenosti a strojový park pro tisk kvalitních dílů a prototypů z různých materiálů, včetně odolných plastů, bez nutnosti investovat do vlastní 3D tiskárny. Služba je vhodná pro každého, kdo potřebuje rychle vyrobit specifické díly, prototypy nebo náhradní součásti. Jako aktivní člen komunity 3D tisku se rád podělím o své znalosti a poskytnu osobní konzultace. Stačí nám poslat 3D modely nebo popsat vaši představu a společně vybereme vhodný materiál a nastavení tisku. Hotové výtisky vám zašleme nebo si je můžete vyzvednout osobně. Kontaktujte nás pro více informací nebo s žádostí o 3D tisk na zakázku.


Postav si vlastní 3D tiskárnu Voron

Voron Masterclass je třídenní kurz stavby vlastní 3D tiskárny Voron pod vedením zkušeného lektora Pavla Tajduše. Účastníci kurzu získají cenné zkušenosti a odnesou si domů plně funkční tiskárnu s profesionálním nastavením. Kurz je vhodný pro všechny nadšence 3D tisku, kteří chtějí proniknout do tajů stavby tiskárny Voron.


Voron Trident vs. Voron 2.4: Který model si vybrat?

Pokud zvažuješ stavbu 3D tiskárny Voron, určitě řešíš dilema - Trident nebo 2.4? Oba modely nabízí vynikající kvalitu tisku a vysokou rychlost, ale mají i své odlišnosti. Pojďme se na ně podívat.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.